سیدجلال فیاضی، دومین مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در دولت نهم، مدیرمسئول روزنامه های قدس و شهرارا، مشاور وزیر ارشاد و موسس خبرگزاری برنا و از اعضای سابق شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی است و به‎خاطر سابقه طولانی‎اش در حوزه رسانه، اصولا این مقوله در مشهد را نمی‎توان بدون حضور او تصور کرد.
 
"سید جلال فیاضی" متولد 30 مرداد ۱۳۳۷ در روستای هودر از توابع بخش دستگردان در شهرستان طبس با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع توانست با پشتکار و علاقه به بعنوان یک نویسنده و روزنامه نگار متخصص مطرح شود.

وی فعالیت رسانه ای خود را با رادیو خراسان در ابتدای انقلاب آغاز کرد و سپس بعونان موسس و رئیس آغاز به کار خانه مطبوعات خراسان‌رضوی را رسمیت بخشید و همزمان بعنوان قائم مقام دفتر نماینده امام در مشهد ادامه فعالیت داد.

وی بین سالهای ۱۳۶۶- ۱۳۸۴ مدیر مسئول روزنامه قدس بود که به خاطر نوع مدیریت و تخصصش به مدیرعاملی موسسه فرهنگی قدس منصوب گردید و پس از آن نیز در سمت معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد و مدیر مسئول روزنامه شهر آرا نیز انجام وظیفه کرد.

سید جلال فیاضی بین سال های 85 تا 87 مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران- ایرنا گردید و در همان زمان کار تقویت و توسعه ایرنا و ارائه سامانه پیشرفته خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

مشاور کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم، عضو هیات موسس انجمن روزنامه نگاران مسلمان ایران، موسس دانشکده خبر در ایران، معاون حقوقی امور مجلس وامور استانهای معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از دیگر سمت های وی بوده است.

مهندس فیاضی همچنین موفق به تالیف و انتشار و مدیریت چهار هزار شماره روزنامه قدس و شهرآرا و ۴ هزار مقاله و سرمقاله شده است که در نهایت پس از سی سال تلاش بی وقفه در عرصه رسانه در شهریورماه 1391 بعنوان روزنامه نگار پیشکسوت و پدر رسانه ای خراسان بزرگ مورد تجلیل قرار گرفت.

سرپرستی و همکاران یزدفردا در طبس این پیروزی را به اقای مهندس سید جلال فیاضی تبریک میگوید و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.