سید جلال فیاضی اظهار کرد: هنوز اعضای چهارمین دوره شورای شهر مشهد به لیست چهار نفره برای انتخاب شهردار مشهد نرسیده‌اند.

عضو چهارمین دوره شورای شهر مشهد با بیان اینکه براساس قانون فرصتی سه ماهه برای انتخاب شهردار به شورا داده شده است، گفت: با توجه به اینکه مشهد مقدس یک کلانشهر مذهبی است و هر سال با خیل عظیمی از زائران داخلی و خارجی مواجه می‌شود نباید برای انتخاب شهردار شتاب‌زده عمل کرد.

فیاضی با بیان اینکه پژمان در شش سال فعالیت خود عملکرد مطلوبی برای ارتقای مشهد مقدس داشت، تصریح کرد: تمام اعضای شورای چهارم مشهد با بررسی‌های جدی کارنامه 10 نفر اتفاق نظر شده، سعی می‌کنند شهرداری را برای این کلانشهر انتخاب کنند که با مدیریت صحیح گامی به جلو برای این شهر بردارد.

وی در ارتباط با انتخاب گزینه بومی به عنوان شهردار مشهد بیان کرد: به نظر بنده نباید ملاک بومی و یا ملی بودن فرد برای شهرداری مشهد باشد، بلکه باید اگر فرد ملی انتخاب می‌شود آشنایی کامل با شهر و شهرداری مشهد مقدس داشته باشد تا زمان برای شناخت هدر نرود.

عضو چهارمین دوره شورای شهر مشهد افزود: در صورت انتخاب فرد بومی باید این شخص قدرت تعامل در سطح ملی با قوای کشور را داشته باشد.

فیاضی با تاکید بر اینکه قطعا مصلحت شهر مشهد مد نظر تمام اعضای شورای چهارم قرار دارد، اظهار کرد: بعید می‌دانم شهردار مشهد به زودی معرفی شود چون تا گزینه‌ها برنامه‌های خود را ارائه ندهند نمی‌توان گزینه نهایی شهردار را انتخاب کرد.

وی عنوان کرد: به طور حتم در جلسه فردا شورای شهر مشهد به لیست چهار نفره نمی‌رسیم.